Hírek
2017. Március 27. 16:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos munkahelyi baleset történt Szolnokon
Meghalt egy ember munkahelyi balesetben hétfőn Szolnokon, a rendőrség jelenleg helyszíni szemlét tart
- erősítette meg a szoljon.hu információját a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője hétfő délután az MTI-nek.
Pásztorné Kovács Ágnes tájékoztatása szerint a rendőr-főkapitányság foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt folytat eljárást az ügyben.
A megyei hírportál nem hivatalos információja szerint a baleset a Derula Kft. szolnoki telephelyén történt. A fafeldolgozással foglalkozó cég dolgozóját egy munkagép sebesítette meg halálosan.
A Derula Kft.-nél hétfő délután nem kívántak nyilatkozni az MTI-nek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
