Hírek
2018. Április 13. 18:35, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás történt Rimócon - Fiatal nő hunyt el
Halálos közlekedési baleset történt a Nógrád megyei Rimócon péntek délután, egy autó ütött el egy gyalogost, aki a helyszínen meghalt - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Mint írták, a baleset előtt egy férfi személyautóval egy másik járművet került ki Rimócon, a Szécsényi úton, amikor az útpadkának hajtott. Ezért autója megpördült és elütött egy 22 éves gyalogos nőt, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
