Városlista
2025. február 24, hétfő - Mátyás

Hírek

2012. Szeptember 10. 18:47, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

Halálos baleset Vas megyében, Nagysimonyi és Tokorcs között

Halálos baleset Vas megyében, Nagysimonyi és Tokorcs között

A helyszínen életét veszítette egy autó vezetője a Vas megyei Nagysimonyi és Tokorcs között hétfő délután történt balesetben - tájékoztatta a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Kazmar Enikő elmondta: egy celldömölki férfi Nagysimonyi felől Tokorcs irányába tartott autójával, amikor érintőlegesen ütközött egy szemből érkező tehergépkocsival, majd járművével az út menti vízelvezető árokba csapódott.
Az autó vezetője a helyszínen meghalt, utasa súlyosan megsérült.
Az érintett útszakaszon a baleseti helyszínelés és műszaki mentés idejére teljes útzárat rendeltek el, a forgalmat elterelik.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.