Hírek
2015. November 17. 08:21, kedd |
Helyi
Forrás: Hirt Ferenc
Gyűlnek az aláírások Tamásiban is
November 16 és 19 között két helyszínen is aláírható a petíció a kötelező beléptetési kvóta ellen
- Miután Magyarország megvédte a határait, most az Európai Unióval is fel kell vennie a harcot. Brüsszel ugyanis a valódi megoldás helyett arra készül, hogy kötelező kvótákkal akár bevándorlók tízezreit telepítse be. Sehol, senki nem szavazott arról Európában, hogy ide milliószám be kell engedni törvénytelenül érkező embereket, majd szét kell őket osztani. A kvótának hiányzik a demokratikus alapja, növeli a bűnözést és a terrorveszélyt, veszélyezteti a kultúránkat - adta ki közleményében Hirt Ferenc, országgyűlési képviselő.
Tamásiban is lehet csatlakozni a petíciót aláírókhoz:
Garay u. 6. - 2015.11.16-19. (09:00-16:00-ig)
Piactér - 2015.11.19 (07:00-11:00-ig)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 14:30, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 08:00, szerda | Helyi
Tervezett áramszünet lesz Tamási egyes részein
Hálózati karbantartás miatt 2025.12.11-én 8-16 óráig az alábbi helyeken fordulhat elő áramszünet Tamásiban
2025. November 24. 09:40, hétfő | Helyi
Tamási Város Jegyzője Deák Ferenc-díjban részesült
Gulyásné dr. Könye Katalin, Tamási város jegyzője a jogászi hivatás példaszerű és elhivatott gyakorlásának elismeréseként a Deák Ferenc-díj kitüntető jelvényt és plakettet vehette át.
2025. November 21. 08:00, péntek | Helyi
A rendőrök képezték a helyi polgárőröket Tamásiban
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság képzést szervezett a Tolna Vármegyei Polgárőr Szervezetek Szövetsége (TVPSZSZ) felkérése alapján a vármegyében dolgozó polgárőröknek.

