Hírek
2020. Július 22. 12:29, szerda |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Gyermekprostitúció és szexuális bántalmazás miatt fogtak el két férfit és egy nőt Hajdú-Biharban
Elfogtak három férfit és egy nőt, akiket egy 13 éves lány szexuális bántalmazásával, illetve gyermekprostitúcióval és emberkereskedelemmel vádolnak
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu honlapon. A közlemény szerint a rendőrök még februárban értesültek arról, hogy egy 13 éves lányt két berettyóújfalui férfi szexuálisan bántalmazott Furtán.
A két férfinek szexuális erőszak, valamint gyermekprostitúció kihasználása miatt kell felelnie.
A nyomozás során kiderült: a sértett két rokona, egy 41 éves nő, valamint egy 22 éves férfi a két gyanúsítottól pénzt kért azért, hogy szexuális kapcsolatot létesíthessenek a gyermekkorú lánnyal.
A rendőrök kedd hajnalban összehangolt akcióban fogták el a sértett két rokonát, majd őrizetbe vették őket. Emberkereskedelem megalapozott gyanúja miatt indítottak ellenük nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Érkezik a postaládákba a nemzeti petíció
Budapest után most már vidéken is postázzák a nemzeti petíciót - jelentette be a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a kormány Facebook-oldalára hétfőn feltöltött videójában.
