Hírek
2017. December 22. 07:30, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Gyereket gázolt halálra egy tehervonat Tatabányánál
A tatabányai vasútállomás közelében, a csónakázó-tavi kanyarban egy tizenkét éves gyereket gázolt halálra egy Budapest felől közlekedő tehervonat csütörtök este
- tájékoztatta az MTI-t a városi rendőrkapitányság sajtóreferense. Körösné Bogár Viktória hozzátette, hogy a tehervonat a sebességkorlátozást betartva, mintegy 20 km/óra sebességgel közlekedett. Azt, hogy a gyermek milyen körülmények között került a sínekre, a városi rendőrkapitányság hatósági eljárás keretében vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld
Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás
Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.

