Hírek
2022. Február 01. 10:18, kedd | Helyi
Gyerekek életét kockáztatta a részegen oszlopnak hajtó autós
Letért az útról és kidöntött egy villanyoszlopot egy erősen ittas autós szombat éjjel a 61-es számú főúton.
Egy 42 éves Nagykónyiban élő férfi közlekedett szombat éjjel 23 óra 30 perckor a 61-es főúton Nagykónyi térségében, a 62-es kilométerszelvénynél – tájékoztatott a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság. A sofőr egy kanyarban elvesztette uralmát a jármű felett, letért az útról, és az az út melletti szántóföldön kidöntött egy kettős villanyoszlopot. A kocsiban négyen – köztük két gyerek – utaztak, nem sérült meg senki. A sofőrt megszondáztatták, mely magas értéket mutatott, ezért őt további mintavételre előállították. A 42 éves férfival szemben a baleset okozáson kívül ittas járművezetés miatt is eljárást indítanak a tamási rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.

