Városlista
2026. június 15, hétfő - Jolán

Hírek

2019. Február 04. 07:20, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Füst miatt Budapesten szakította meg útját egy repülő

Füst miatt Budapesten szakította meg útját egy repülő

Műszaki hiba miatt Budapesten szakította meg az útját az orosz Aeroflot légitársaság Belgrád-Moszkva járata, a fedélzeten füstöt észleltek.

A Flightadar24.com élő radarképe szerint a 2097-es járatot teljesítő Airbus A320-as Szarvas térségében fordult Budapest felé, majd nem sokkal 19 óra előtt rendben leszállt a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Az MTI úgy tudja, hogy a repülőgép azért szakította meg útját, mert füst volt a fedélzeten. Az MTI megkeresésére a HungaroControl légiforgalmi szolgálat megerősítette az értesülést.

Címkék: budapest, füst, repülő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld

Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet

Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.

2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld

OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament

Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.

2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld

Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat

A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít