Hírek
2018. Május 22. 08:22, kedd |
Helyi
Forrás: tamasi.hu
Földi szúnyoggyérítés lesz ma Tamásiban
A kedvezőtlen időjárás miatt a május 15-ére tervezett irtás elmaradt, az új időpont: május 22-e, kedd.
Az irtás során felhasznált szer kizárólag a csípőszúnyog lárvákat pusztítja el, a környezetre nincs káros hatással. A készítmény kijuttatott formájában kizárólag rovarokra van káros hatással, melegvérű állatokra, emberre nem veszélyes. A földi kémiai védekezésre a mai napon a napnyugta utáni időszakban kerül sor. Tartaléknapok ez alkalommal is vannak, ha az időjárás nem kedvező, akkor május 23-án vagy 24-én végzik el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 10:06, szerda | Helyi
Késsel fenyegetőzve próbált pénzhez jutni egy regölyi férfi, letartóztatták
Egy nőtől késsel fenyegetőzve akarta megszerezni a pénztárcáját egy maszkot viselő alak.
2026. Március 20. 12:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 16. 14:18, hétfő | Helyi
Eltűnt 15 éves lányt keresnek Tamási környékén
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a lány megtalálásában. A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/90/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Varga Viktória eltűnése kapcsán.

