Hírek
2018. Március 29. 07:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy faipari üzem kazánja Zalalövőn
Felrobbant egy faipari üzem egyik kazánja Zalalövőn szerda este, egy ember megsérült - mondta el a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Cseresznyés Dániel közölte: a város szélén lévő üzemben működő két fűtőberendezés egyike, egy fűrészporos kazán robbant fel. A detonáció erejére jellemző, hogy a kazán mintegy 300 méter távolságra repült a robbanás helyszínétől.
Tűz nem keletkezett, de az eset során egy férfi, aki éppen a kazánházban tartózkodott az első információk szerint súlyosan megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
MÁV: csaknem hatvan baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben
A figyelmetlen közlekedés és a KRESZ-szabályok megszegése miatt 57 baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben - közölte a MÁV-csoport vasárnap délelőtt az MTI-vel.
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére
A 2024-es 32,2 százalékos, majd a 2025-ös 21,2 százalékos emelés után újabb 10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére
