Hírek
2014. Szeptember 08. 18:04, hétfő |
Helyi
Forrás: TMRFK
Felborult egy teherautó a 65-ös főúton
Felborult egy teherautó a 65-ös úton Tamási és Iregszemcse között, az 52-es kilométernél. A jármű teljes szélességében elzárja az utat, a tamási tűzoltók megkezdték a műszaki mentést
- A 65-ös számú főút 51-ik kilométerszelvényénél 2014. szeptember 8-án 16óra 30 perc körül Tamási melett egy tehergépkocsi felborult - tájékoztatott Huszti Gábor, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. - Abaleset következtében személyi sérülés nem történt, de a felborult járműa forgalmat mindkét irányban lezárta. A műszaki mentés várhatóan többórát is igénybe vehet, ezért kérjük az autósokat, hogy amennyibenlehetséges, kerüljék el a 65-ös számú főút balesettel érintettszakaszát!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:49, csütörtök | Helyi
Orvvadászattal gyanúsítanak egy szakcsi férfit
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 07. 10:26, csütörtök | Helyi
Az Év Tolna Vármegyei Rendvédelmi Alkalmazottja
Nagyné Ferencz Lívia rendvédelmi igazgatási alkalmazott érdemelte ki az elismerő címet Tamásiból.
2026. Május 05. 20:42, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

