Hírek
2014. Szeptember 15. 09:02, hétfő |
Helyi
Forrás: TMKI, fotó: szolnokinaplo.hu
Esőzés miatti vonulások

A hétvégi esőzések elsősorban Tamási és Dombóvár környékén okoztak problémákat
Az esőzések következtében szombat este a tamási Gím utcában a vízelvezető árokban felgyűlt víz lakóházakat veszélyeztetett. A tamási önkormányzati tűzoltók a vizet kiszivattyúzták.
Mintegy negyven centiméter víz állt egy lakóház alagsorában Kapospulán a Rákóczi utcában, ami a kazánt veszélyeztette. Az esővíz kiszivattyúzását a dombóvári hivatásos tűzoltók végezték, csakúgy, mint Bikalon a Dózsa György utca egyik családi házában, ahova hasonló probléma miatt riasztották őket.
A 61-es út 59-es kilométerszelvényénél nagy mennyiségű sár ömlött az útra mintegy 300 méter hosszan és 30 centiméter vastagon. A rendőrség kérésére a tamási önkormányzati tűzoltók vonultak a helyszínre, akik megtisztították az utat a sártól.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 23. 10:21, szerda | Helyi
Helyreállítják a tamási termálfürdőt
Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) 910 millió forintos támogatásával helyreállítják a 2021-ben egy tűzben megrongálódott tamási termálfürdőt.
2025. Április 17. 10:55, csütörtök | Helyi
2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel Tolna vármegye tűzoltói
A „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le Siófokon április 12-én, szombaton.
2025. Április 15. 08:37, kedd | Helyi
Idén is indul Tamásiban a Tiszta Porta Virágos Kert program
Tamási Város Önkormányzata az idei évben is szeretné elismerni és értékelni mindazon lakókat, akik aktívan tesznek környezetük szépségéért.