Hírek
2023. Augusztus 02. 15:01, szerda |
Helyi
Forrás: FEOL
Elözönlötték a rendőrök Igar-Dádpuszta környékét
Az Igarhoz tartozó Dádpuszta ismét élettel teli, ugyanis július 31-én elstartolt az ez évi OZORA Fesztivál.
Ezzel együtt pedig emberek százai, ezrei mozgolódnak a környéken. Ebbe a mozgásba kapcsolódik be a rendőrség is. Mint közösségi oldalukon megírták, a szórakozás mellett nagy figyelmet kell fordítania mindenkinek a biztonságra is. Éppen ezért a Fejér vármegyei rendőrök tolnai társaikkal közösen nagyobb számban képviseltetik magukat az augusztus 6-ig, tehát egy héten keresztül tartó fesztivál idején. Munkatársaink a rendezvény idején aktív jelenlétükkel felügyelik a közbiztonságot, és mindent megtesznek a jogsértő cselekmények megelőzése és megszüntetése érdekében – fogalmaztak posztjukban.
2023. július 31-augusztus 6. között rendezik meg az Ozora Fesztivált, hazánk egyik legkülönlegesebb nagyrendezvényét. A fesztiválon a goa trance, psy és chill zenék java mellett egy igazán egyedi miliő várja majd a látogatókat, amelynek vezérfonala a természet és az egymás iránti tisztelet és szeretet. Minden év augusztusának első hetében több tízezres létszámban vesznek részt rajta látogatók, becenevükön Ozorianok, akik nemcsak Magyarországról, hanem a világ legkülönbözőbb tájairól érkeznek ide, hogy a szubkultúra kiemelkedő zenészeinek, dj-inek, producereinek koncertjeit hallgassák meg, elismert előadó- és képzőművészek munkásságát ismerjék meg, valamint különféle mesteremberek és tanítók foglalkozásain, előadásain és workshopjain vegyenek részt, amolyan ideiglenes közösséggé formálódva a természet közvetlen közelségében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi
Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott
Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.
2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi
Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
