Hírek
2016. Július 27. 12:45, szerda |
Helyi
Forrás: TÖTE
Elöntött pincéhez riasztották a tamási tűzoltókat
A vonulás során egy szalagkorlátnak ütközött, őrizetlenül hagyott gépkocsit fedezett fel az egység, azonnal megkezdték az esetleges sérültek felkutatását.
Hétfő délelőtt érkezett a jelzés a tamási tűzoltókhoz, miszerint Szakályban egy lakóház mellett levő pincében nagy mennyiségű csapadékvíz gyülemlett fel – tudtuk meg a Tamási Önkormányzati Tűzoltók parancsnokától, Dubóczki Balázstól. - A helyszínre a tamásiak vonultak, az út során azonban a 65-ös főúton egy szalagkorlátnak ütközött, őrizetlenül hagyott gépkocsit fedezett fel az egység. A vonulást megszakították, majd a helyszín biztosítása mellett elkezdték az esetleges sérültek felkutatását. A gépkocsit vezető férfi eközben a helyszínre érkezett, sérülései nem voltak, ellátást nem igényelt. A helyszínt a rendőrségnek átadták, majd folytatták a vonulást a Szakályi káresethez, ahol lakóház melletti pincéből az esőzés következtében felgyülemlett, megközelítőleg 2 köbméter víz eltávolítása volt a feladat. Az egység a vizet búvárszivattyú segítségével távolította el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 14:30, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 08:00, szerda | Helyi
Tervezett áramszünet lesz Tamási egyes részein
Hálózati karbantartás miatt 2025.12.11-én 8-16 óráig az alábbi helyeken fordulhat elő áramszünet Tamásiban
2025. November 24. 09:40, hétfő | Helyi
Tamási Város Jegyzője Deák Ferenc-díjban részesült
Gulyásné dr. Könye Katalin, Tamási város jegyzője a jogászi hivatás példaszerű és elhivatott gyakorlásának elismeréseként a Deák Ferenc-díj kitüntető jelvényt és plakettet vehette át.
2025. November 21. 08:00, péntek | Helyi
A rendőrök képezték a helyi polgárőröket Tamásiban
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság képzést szervezett a Tolna Vármegyei Polgárőr Szervezetek Szövetsége (TVPSZSZ) felkérése alapján a vármegyében dolgozó polgárőröknek.
