Hírek
2013. Július 08. 08:28, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, fotó:duol.hu
Élettársa pénzén mulatott
Élettársával szeretett volna szórakozni menni egy férfi, de miután a nőnek ehhez nem volt kedve, csak annak pénzét vitte el
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Tamási Rendőrkapitányság egy 21 éves pincehelyi fiatalember, M. János ellen, aki elvette élettársa spórolt pénzét. Az üggyel kapcsolatban az élettárs tett feljelentést. A férfi 2013. július 5-re virradó éjszaka szeretett volna elmenni a nővel szórakozni, de utóbbi nemet mondott. A férfi ezután kivett a nő pénztárcájából 94 ezer forintot, és végül a barátaival érezte jól magát egy szórakozóhelyen. A történteket követően a rendőrök előállították a férfit, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 10:06, szerda | Helyi
Késsel fenyegetőzve próbált pénzhez jutni egy regölyi férfi, letartóztatták
Egy nőtől késsel fenyegetőzve akarta megszerezni a pénztárcáját egy maszkot viselő alak.
2026. Március 20. 12:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 16. 14:18, hétfő | Helyi
Eltűnt 15 éves lányt keresnek Tamási környékén
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a lány megtalálásában. A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/90/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Varga Viktória eltűnése kapcsán.

