Hírek
2017. Január 16. 10:13, hétfő |
Helyi
Forrás: TMKI
Elakadt kamionok, árokba csúszott autóbusz
Egyik helyszínről a másikra riasztották pénteken a Tamási Önkormányzati Tűzoltóság tűzoltóit
A 61-es úton, Nagykónyi közelében négy kamion akadt el péntek délután, egyikük hólánc használatával tovább tudta folytatni útját, a többieket egy traktor vontatta ki a közeli pihenőbe. A tamási önkormányzati tűzoltókat erről a helyszínről riasztották tovább a 61-es úton Pincehely és Tamási között történt káresethez, ahol a menetrend szerint közlekedő autóbusz csúszott árokba. A buszon öten utaztak, a sofőr és egy utas könnyű sérüléseket szenvedett. A többi utasért mentesítő járat érkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 22. 12:00, hétfő | Helyi
Karácsony alkalmából most verseket hozunk - áldott ünnepeket!
,,Mitől olyan nagy ünnep karácsony? Talán attól, hogy gyönyörűséges üzenete van az emberről, a világról és erről az egészről, amiben vagyunk.
2025. December 14. 10:45, vasárnap | Helyi
Harangszenteléssel kötötték össze öt hektár erdő telepítésének megkezdését Tamásiban
A Tamásiban található Szent Hubertus-kápolna új harangjának megszentelésével kötötték össze öt hektár erdő telepítésének megkezdését december 11-én, csütörtökön.

