Városlista
2026. július 28, kedd - Szabolcs

Hírek

2016. Május 06. 09:02, péntek | Helyi
Forrás: radiop.hu

Együtt, egymásért – erről szól a polgárőrség

Együtt, egymásért – erről szól a polgárőrség

Régi, nem használatos polgárőr mellényeket adományoztak a tamásiak a dunaújvárosi Pannon Polgárőrségnek

A Tamási Polgárőr Egyesület eszköz és ruházat leltározása során a régi, nem használatos polgárőr mellényeket a tagságtól visszavonta, és azokat elnökségi határozat alapján leselejtezte. Mivel a ruházat nagy része jó állapotban van, így azt Péter Csaba, az egyesület elnöke az egyik közösségi portálon - az általa létrehozott polgárőr egyesületek és polgárőrök csoportban - felajánlotta azoknak az egyesületeknek, akiknél még használatban van ez a fajta viselet.

Elsőként a Fejér megyei Pannon Polgárőrség Dunaújváros jelentkezett, hogy ők az újjáalakulásuk folytán nagy hasznát tudnák venni az egységes formaruhának. Így a 15 darab jó állapotú, nagy kék mellény hozzájuk került, melyet a Tamási Polgárőr Egyesület tagjai, Péter Csaba elnök és Papp József jelölő bizottsági elnök Dunaújvárosba szállított az egyesület részére, melyet Peczen Antal, a Pannon Polgárőrség elnöke otthonában vehetett át.

- Ez a gesztus jellegű felajánlás is erősíti a megyék, illetve az egyesületek közti összefogást, valamint nem utolsó sorban egy barátság megpecsételését is jelenti az egyesületi elnökök között - fogalmazott Péter Csaba.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi

Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott

Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.

2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi

Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök

A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.

2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi

A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában

A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.

2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi

Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden

Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.