Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2022. Július 08. 08:06, péntek | Kék hírek
Forrás: mti/fotó: police.hu

Egy pilisi és egy örkényi drogdílert fogtak el a rendőrök

Egy pilisi és egy örkényi drogdílert fogtak el a rendőrök

Elfogtak a rendőrök kedden egy pilisi és egy örkényi kábítószerkereskedőt, aki a gyanú szerint több hónapja árult egy kristályként ismert drogot - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtök.

A nyomozók nyolc pilisi és örkényi címen tartottak ellenőrzést, ennek eredményeként hét drogfogyasztót is előállított - tudatta a rendőrség.

A 42 éves, kábítószer-kereskedelem bűntettével meggyanúsított pilisi férfi házában mintegy 362 gramm kábítószert találtak a rendőrök. Az örkényi férfi a kábítószert a pilisi árustól szerezte be, majd adta tovább fogyasztóinak.

A lakások átkutatásakor kristályos port, növényi származékot, mérlegeket, pénzt és egy feltehetően lopásból származó szivattyút is lefoglaltak a rendőrök.

A Monori Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatja le az eljárást a férfiak ellen, és egyben kezdeményezte letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen

2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek

Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma

A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az