Hírek
2014. Május 28. 14:11, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó:sikerado.hu
Dulakodott a bolti tolvaj
Egy pénztárost bántalmazott a bolti lopás elkövetője Tamásiban
Tetten értek lopás közben egy 58 éves helyi nőt egy szupermarketben május 24-én 7 óra 10 perckor Tamásiban. Amikor az elkövetőt a nála lévő szatyor kiürítésére szólították fel, az üzletből kiszaladt és menekülni kezdett. Az egyik pénztáros a nőt üldözőbe vette, de amikor utolérte, az dulakodni kezdett vele. Az üzletből eltulajdonított termékeket először nem akarta átadni, majd többszöri felszólítást követően a szatyrából kidobott egy sajtot és egy rúd szalámit. Az eladó a dulakodás során megsérült.
A Tamási Rendőrkapitányság munkatársai az elkövetőt erőszak és rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.
2026. Június 24. 21:57, szerda | Helyi
Tűzeset Nagykónyiban - Körbálák égtek Medgyespusztán
Négyszáz nagy méretű körbála égett 06.23-án, kedden éjjel Nagykónyiban, Medgyespusztán.

