Hírek
2016. Március 30. 07:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dühöngő lövöldözőt fogtak Szolnokon
Dühöngő, késsel hadonászó és lövöldöző férfit fogott el a rendőrség kedden este Szolnokon - közölte a police.hu-n a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.
A tájékoztatás szerint, a 34 éves férfi egy szolnoki sörözőben őrjöngött. Hangoskodni, kiabálni kezdett, felborogatta az udvaron elhelyezett sörpadokat és elővette kését, amelyet az egyik asztalba vágott. Eközben saját kezét is megvágta.
Végül egy gáz-riasztó fegyverrel a levegőbe lőtt, majd elhagyta a sörözőt.
A rendőrök rövid időn belül azonosították és elfogták a dühöngőt, majd kórházi ellátását követően előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra. Ellene garázdaság megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást. A férfi beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.

