Hírek
2011. Július 23. 07:45, szombat |
Sport
Forrás: HírTV
Csoportelsőként jutott a negyeddöntőbe férfi vízilabda-válogatottunk

Alaposan ráijesztett Kemény Dénes vízilabda-válogatottjára Spanyolország a kínai vízilabda-világbajnokság záró csoportmeccsén, amely az első negyedben öt gólt szórt Nagy Viktor kapujába.
Mivel azonban a félidőben rendbe jött a védekezés, támadásban pedig végig káprázatosak voltak a legények, a spanyoloknak esélyük sem volt Madarasék ellen. Így csoportelsőként készülhetünk a július 26-a reggeli negyeddöntőre Kanada vagy az USA ellen.
Magyar idő szerint délelőtt 11 órakor ugrott medencébe a magyar férfi vízilabda-válogatott a sanghaji vizes vébé pólótornájának harmadik csoportfordulójában. A tét az A-csoport első helyének megszerzése volt – a magyar, spanyol, montenegrói, kazah kvartett győztese egyenes ágon kvalifikálja magát a 16 csapatos torna negyeddöntőjébe, a második és a harmadik helyen végző pedig keresztbe játszik még egyet – várhatóan – Ausztráliával és Romániával, a B-csoport ezüst- és bronzérmesével a legjobb 8 közé jutásért. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 11. 14:23, kedd | Sport
Kermor Motorsport: Bonus Cup és CEE1 gokartos Versenyhétvége Jesoloban.
Íme a versenyzői beszámolók…
2025. Március 11. 07:47, kedd | Sport
Nemzetek Ligája - Dárdai Bence és Tóth Alex először a keretben
Először kapott meghívást a magyar labdarúgó-válogatott keretébe a VfL Wolfsburgban futballozó Dárdai Bence és a ferencvárosi Tóth Alex.
2025. Március 11. 07:39, kedd | Sport
Szoboszlai Dominik: csak a Premier League- és a BL-serleg hiányzik
Saját bevallása szerint a Premier League- és a Bajnokok Ligája-serleg hiányzik a boldogságához Szoboszlai Dominiknak, a Liverpool válogatott labdarúgójának.
2025. Március 10. 11:11, hétfő | Sport
Nagy Ádám: Gyorsak voltunk és bármire lehetett volna esély…
Március első hétvégéjén rendezték a CEE RMC I. fordulóját Jesoloban, Olaszországban.