Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2019. Április 18. 16:32, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Csalók továbbra is az E-ON nevével próbálnak visszaélni

Csalók továbbra is az E-ON nevével próbálnak visszaélni

Az E-ON ügyfélszolgálatára – a januári figyelemfelhívást követően is – még mindig érkeznek jelzések arról, hogy ismeretlenek a cég logójával visszaélve pénzt próbálnak kicsalni az ügyfelektől,

de olyan személyektől is, akik nem is ügyfelei a cégnek – közölte az áramszolgáltató csütörtökön az MTI érdeklődésére.

A csalók az elektronikus értesítőhöz hasonló e-mailekkel azt próbálják elérni, hogy különböző, általában alacsony összegeket utaljanak át nekik.

Az E.ON hangsúlyozza, rendszereit nem érte támadás, és megtette a szükséges jogi lépéseket, ismeretlen tettes ellen büntető feljelentést tett, továbbá tájékoztatta a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságot is a megtévesztő e-mailekről.

Az E-ON - más vállalatokhoz hasonlóan - arra hívja fel az ügyfelek figyelmét, hogy kiemelt óvatossággal járjanak el átutalási megbízás teljesítésekor.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.