Városlista
2025. február 24, hétfő - Mátyás

Hírek

2012. Február 17. 07:38, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Caramel barátnője érettségire készül

Caramel barátnője érettségire készül

A lényeg, hogy egy hullámhosszon van párjával, Caramellel.

Hien és Caramel nem törődik a köztük lévő 12 évvel. Az énekeslány elmondása szerint nagyon jól megértik egymást zenész kedvesével, nem számít nekik a kor. Ugyan már 14 évesen megismerte Caramelt, de akkor még eszébe sem jutott, hogy több is lehet köztük, mint barátság. "Tizennégy évesen, amikor először találkoztam vele, nem gondoltam volna, hogy összejövünk. (...) Annyi idősen nem néztem rá úgy, mint férfira" - vallotta be a Borsnak az énekesnő. Állítja, ez nem egy hirtelen fellángolt szerelem, hanem barátokból váltak egy párrá. "Ez nem csak "moziba járunk, SMS-ezünk" kapcsolat, ő a lelki támaszom. Nagy ajándék nekünk, hogy jó barátok vagyunk, és ebből lett a szerelem" - jelentette ki Hien, aki gőzerővel készül az érettségire. Emiatt ugyan kevés ideje jut szórakozásra, de kedvesével minden nap eltölt néhány órát. A fiatal énekesnő ugyan a Corvinusra és a Műszaki Egyetemre adja be a jelentkezési lapját, ám a tanulmányaitól függetlenül elsősorban az énekléssel szeretne foglalkozni.

Hogyan látja ezt a kapcsolatot Caramel, és mennyire veszi komolyan 18 éves barátnőjét, az kiderül a Story magainból!

Címkék: caramel, Hien

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:52, vasárnap | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is kritikus, légzési rohama volt

Ferenc pápa állapota továbbra is kritikus, nincsen túl a veszélyen, hosszabb asztmás légzési rohama volt - közölte a Szentszék szombat este.

2025. Február 22. 08:19, szombat | Bulvár

Kristály Medve díjat nyert Balogh Mirjána animációja a Berlinalén

A legjobb rövidfilmnek járó Kristály Medve díjat nyerte el Balogh Mirjána Wish You Were Ear című animációja péntek este a 75. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Február 21. 08:14, péntek | Bulvár

Ferenc pápa klinikai állapota enyhe javulást mutat

Ferenc pápa klinikai állapota enyhe javulást mutat - közölte a Szentszék csütörtök este.

2025. Február 19. 07:37, szerda | Bulvár

Jókai 200 - Sulyok Tamás: Jókai a kultúra nagyja, nyelvünk mestere volt

Jókai Mór hűséges hazafi, megfontolt forradalmár volt, és a magyar kultúra nagyja, nyelvünk mestere, korszakos művek alkotója, aki az egész nemzet előtt nyitotta ki az irodalomszeretet kapuját