Városlista
2025. február 5, szerda - Ágota

Hírek

2024. December 30. 09:45, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Bundesliga - A Kicker szerint Gulácsi az ősz legjobb kapusa

Bundesliga - A Kicker szerint Gulácsi az ősz legjobb kapusa

Gulácsi Péter nyújtotta az előző félévben a legjobb teljesítményt a német labdarúgó-bajnokság kapusai között a Kicker című szaklap szerint.

Az újság internetes oldalán értékelte a hálóőröket és közülük egyedüliként a magyar válogatott játékosának produkcióját értékelte nemzetközi szintűnek, azaz Gulácsi kiemelkedett poszttársai közül.

A lap Gulácsi jellemzését azzal kezdte, hogy 2022 őszén elszenvedett súlyos sérülése után nem lehetett tudni, vissza tud-e térni arra a szintre, amire szüksége van egy Bundesliga-csapat kapusának, ám ez sikerült neki és a nyári rangsorhoz hasonlóan ezúttal is a nemzetközi szintű minősítést érdemelte ki. Ráadásul a nyár óta sikerült minden tekintetben javulnia.

A lap megjegyezte, hogy a Bajnokok Ligájában voltak hibái és szeptemberben a válogatottban sem remekelt a németek elleni mérkőzésen, összességében mégis stabilan és megbízhatóan teljesített.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 04. 07:46, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I - Autóbalesetben elhunyt a Gyöngyös fiatal kapusa

Autóbalesetben hétfőn elhunyt Pánczél Kevin, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös kapusa.

2025. Február 02. 08:35, vasárnap | Sport

Premier League - Kerkezék sem tudták megállítani Szoboszlaiékat

A listavezető Liverpool Szoboszlai Dominikkal a kezdőben 2-0-ra nyert a Kerkez Milossal felálló Bournemouth otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján.

2025. Február 01. 09:15, szombat | Sport

Premier League - Kerkezék vendége lesz Szoboszlai és a Liverpool

Németországban, az elemzői várakozásoknak megfelelően, 6,2 százalékra, 2020 októbere óta legmagasabb szintre emelkedett a szezonálisan kiigazított munkanélküliségi ráta januárban a decemberi 6,1 százalékról

2025. Február 01. 09:05, szombat | Sport

Labdarúgó NB I - Örökrangadóval folytatódik a szezon

A téli szünet után hétvégén a 18. fordulóval folytatódik a labdarúgó OTP Bank Liga, melyben vasárnap 226. alkalommal találkozik egymással örökrangadón a Ferencváros és az MTK.