Hírek
2011. Július 05. 07:49, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Britney megint kezd leépülni

Az új turnéja okozta stressz teljesen kikészíti Britney Spearst, és félő, hogy ismét eluralkodik rajta az önpusztítás, valamint az őrület.
Négy éve túlmelegedtek a turbinák Britney fejében, és az agya egy része, mely az emberi viselkedésért felel, beszűntette a működést. A vészriadó hangja pedig már ismét hallható. A Femme Fatale turnéja még csak bő két hete tart, de az énekesnőt máris túlságosan is megviseli a stressz. Szeretné ugyanis bebizonyítani, hogy még mindig képes arra a teljesítményre, mint évekkel ezelőtt. Amikor viszont ideges, akkor túleszi magát, így sikerült a koncertkörút első állomására már meghíznia. Labilis idegei másik hatása, hogy képtelen aludni. Az fellépések igénybevételét pedig így nem sokáig fogja bírni a szervezete. Legutóbbi klipje fogadtatása is teljesen letörte, mivel senki nem az iróniát vette észre benne, hanem a borzasztó kivitelezést. Ezért most aggódnak a turnén vele dolgozók, mert tudják nagyon jól, ha Ms. Spears feje fölött összecsapnak a hullámok, akkor jön a hajleborotválás, a züllés, és az esernyővel való paparazziverés.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 23. 07:52, szerda | Bulvár
A Jégvarázs című musicalt mutatja be ősszel a Madách Színház
A Jégvarázs című Broadway-musicalt mutatja be a Madách Színház szeptember 19-én, 20-án és 21-én hármas szereposztásban, Szirtes Tamás rendezésében.
2025. Április 22. 07:57, kedd | Bulvár
Rekordszinten az arany ára
Rekordszintre emelkedett az arany ára kedden a New York-i tőzsde fémrészlegében (Comex).
2025. Április 20. 09:19, vasárnap | Bulvár
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából! - tudatta a Fővárosi Nagycirkusz az MTI-hez pénteken eljuttatott közleményében.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.