Városlista
2025. április 25, péntek - Márk

Hírek

2011. Szeptember 04. 14:13, vasárnap | Külföld
Forrás: HírTV

Blokáddal akarták elállni a neonácik útját

Blokáddal akarták elállni a neonácik útját

Dortmundban összecsapások voltak egy neonáci tüntetésen. A német hatóságoknak azokat baloldali tüntetőket kellett megfékezni, akik blokáddal akarták elállni a szélsőjobboldali fiatalok útját.

A dortmundi hatóságok szerint ekkor többen kövekkel dobálták meg az egyenruhásokat. Egy rendőr súlyosan, több demonstráló pedig könnyebben sérült meg. (rá)

hírTV

Címkék: tüntetés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 25. 07:48, péntek | Külföld

Teljes és feltétel nélküli tűzszünetet sürgetett az ukrán elnök

A béketárgyalások első lépésének teljes és feltétel nélküli tűzszünetnek kell lennie, amit azonban Oroszország jelenleg nem hajlandó elfogadni

2025. Április 25. 07:46, péntek | Külföld

Kreml: kritikusan veszélyes, hogy a hajlandók koalíciója katonákat tervez küldeni Ukrajnába

Elfogadhatatlan és kritikus veszélyt hordoz magában a \"hajlandók koalíciójának\" az az elképzelése, hogy katonai alakulatokat vezényeljen Ukrajnába - jelentette ki Dmitrij Peszkov orosz elnöki szóvivő csütörtökön újságíróknak.

2025. Április 24. 07:36, csütörtök | Külföld

Amerikai alelnök: Ukrajnának és Oroszországnak egyaránt le kell mondania ellenőrzése alatti területről

Az Egyesült Államok nagyon világos javaslatot tett Oroszországnak és Ukrajnának a békemegállapodás előmozdításának útjáról, ez területek cseréjét és a konfliktus befagyasztását írja elő nagyjából a jelenlegi frontvonalak mentén

2025. Április 24. 07:33, csütörtök | Külföld

Szijjártó Péter: egyelőre nincsen tudomásunk magyar sérültről az isztambuli földrengést követően

Egyelőre nincsen tudomásunk magyar sérültről az isztambuli földrengést követően, azonban a térségben fokozott elővigyázatosságra van szükség - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán.