Hírek
2013. Október 09. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset az M1-esen Győr felé
Az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán szerda reggel történt baleset miatt Bicskénél az 1-es útra terelik a forgalmat, az autósok Tatabánya-Óvárosnál térhetnek vissza az autópályára - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A sajtószolgálat tájékoztatása szerint a 42-es kilométernél egy személygépkocsi és egy tehergépkocsi ütközött, a kamion a belső sávot, míg az autó a leállósávot zárta el.
A balesetben senki sem sérült meg, a forgalom elterelésére a helyszínelés és a műszaki mentés miatt van szükség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.

