Városlista
2026. július 28, kedd - Szabolcs

Hírek

2019. Május 03. 11:20, péntek | Helyi
Forrás: www.teol.hu

Az utcán vesztette életét egy férfi Szakályban

Az utcán vesztette életét egy férfi Szakályban

A mentősök hosszú ideig próbálták újraéleszteni a 49 éves helyi lakost, azonban az eredményre nem vezetett, a férfi a helyszínen életét vesztette.

Nemrégiben történt a tragikus eset Szakályban. A teol.hu megkeresésére válaszolva Komlósiné Kiss Anett, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta, hogy a Hőgyészi Rendőrőrs munkatársait a Kossuth Lajos utcába riasztották, ahol egy eszméletlen ember feküdt a földön, mellette a kerékpárja. A helyszínen levő mentőszolgálat munkatársai a férfi ellátása során az eszméletlen személy szájában ételmaradékot találtak. A mentősök hosszú ideig próbálták újraéleszteni a 49 éves helyi lakost, azonban az eredményre nem vezetett, a férfi a helyszínen életét vesztette. – Kollégánk a helyszínen a bejelentővel, egy szintén szakályi férfival is beszélt, aki elmondta, hogy az eszméletlen férfi újraélesztését ő kezdte meg, és a mentőket is ő értesítette – tette hozzá Komlósiné Kiss Anett. A helyszíni adatgyűjtés során megállapították, hogy a férfi a kerékpárját, mielőtt elesett volna, tolta, tehát gyalogosként vett részt a forgalomban. Az eset kapcsán a rendőrség eljárást nem indított, hiszen idegenkezűségre és balesetre utaló körülményeket sem állapítottak meg a helyszínen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi

Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott

Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.

2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi

Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök

A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.

2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi

A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában

A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.

2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi

Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden

Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.