Hírek
2023. Május 22. 16:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Autós üldözés után fogtak el egy 15 éves fiút és felnőtt társát Zalaegerszegen
Autós üldözés után sikerült elfognia a rendőröknek azt a gépkocsival menekülő 15 éves fiút, aki fának ütközve állt meg, de felnőtt társával el akart futni a helyszínről.
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Sznopek Veronika az MTI-nek elmondta: péntek este Zalaegerszeg közelében, a 74-es főúton akartak ellenőrizni a rendőrök egy személyautót, amelynek sofőrje azonban nem állt meg a jelzésre, hanem a lámpáit lekapcsolva nagy sebességgel továbbhajtott.
Az egyenruhások azonnal a gépkocsi után mentek, amely az Ady Endre utcában egy fának csapódott. A baleset során nem sérült meg senki, a helyszínről az autó vezetője és utasa is el akart szaladni.
A rendőrök mindkét embert pillanatok alatt elfogták és előállították a közeli rendőrkapitányságra. Mint kiderült, a személyautót egy 15 éves fiú vezette, akit eltűnés miatt körözött a Győri Rendőrkapitányság, az autóban pedig mellette ült 44 éves férfi rokona, akit az eset után őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.
2026. Május 21. 13:00, csütörtök | Belföld
Tarr Zoltán: mérföldkő a felvidéki magyarság jogvédelmében a szlovák Alkotmánybíróság egyik ítélete
2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld
Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció
A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.
