Hírek
2019. December 08. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Autós üldözés közben dördült lövés Pécsen
Szerelemféltésből kialakult vita miatt volt autós üldözés Pécsen szombaton. Az eset során egy lövés is eldördült - közölte a rendőrség honlapján.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a délelőtti üldözés azért alakult ki, mert egy férfi megtudta, hogy eltűnt felesége egy másik férfival Pécs-Somogyban tartózkodik. Ismerőseivel elindult megkeresni őt, majd amikor meglátták a nőt egy autóban, üldözni kezdték azt. Közben gáz- és riasztófegyverrel kilőttek az ablakon.
A rendőrök Pécsett, a Zsolnay úton állították meg a két autót, majd négy férfit előállítottak.
Az üldöző autó vezetőjét, egy 27 éves kacsótai férfit és 31 éves helybéli társát gyanúsítottként hallgatták ki. Ellenük garázdaság elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
2026. Július 15. 07:39, szerda | Belföld
Vb-2026 - Spanyolország a franciák legyőzésével a döntőben
Az Európa-bajnok spanyol válogatott 2-0-ra legyőzte a francia csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság dallasi elődöntőjében.

