Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2011. Szeptember 08. 14:37, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Autó tolt kerítésnek egy kisteherautót

Autó tolt kerítésnek egy kisteherautót

Egy ember megsérült, amikor autójával nekihajtott és egy kerítésnek tolt egy kisteherautót a főváros XX. kerületében - tájékoztatta az MTI-t a BRFK sajtóügyeletese.

Csillag Melinda elmondta: a személyautó a Mártírok útján haladt, amikor hátulról az utcán parkoló egyik kisteherautónak rohant.

Az MTI helyszínen tartózkodó tudósítója azt látta: a kerítésbe csapódott kisteherautót a tűzoltók csörlővel szabadították ki. A balesetben a személyautó sofőrje sérült meg. (rá)

MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.