Hírek
2015. November 03. 08:28, kedd |
Helyi
Forrás: Tamási Táj - Szinák Renáta
Átadták a Termál hidat
Az utóbbi 6 évben 907 millió forintnyi támogatást kapott a város a kerékpáros közlekedés fejlesztésére
Jó látni, hogy jó időben sok család választja szabadidős, hétvégi programként a kerékpározást, a fiatal és középkorú biciklizők mellett pedig örömteli, hogy egyre több idős korú is nyeregbe pattan - mondta megnyitó beszédében Porga Ferenc polgármester október 30-án. - Komoly feladatot jelentett a kivitelezők számára a Koppányon átívelő híd megépítése. A híd, - amely előtt állunk – nem csupán funkcionálisan sikerült jól, de látványra is megnyerő építmény lett, amely már most a város egyik szimbóluma.
A híd a Termál híd nevet kapta, melyen a nemzeti színű szalagot a város polgármestere Kólya Józseffel, a kivitelező TAM-BAU Kft. ügyvezetőjével vágta át. Ezt követően a Tamási Szabadidő és Sport Egyesület szervezésében közös kerékpározással avatták fel Tamási új látványosságát.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 19:50, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 13. 11:00, péntek | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!
2026. Február 12. 10:01, csütörtök | Helyi
„Biztonságos számlára” utaltattak a csalók közel kétmilliót egy tamási nővel
A napokban tett feljelentést a Tamási Rendőrkapitányságon az a helyi nő, akit telefonon keresett meg egy ismeretlen, aki banki ügyintézőnek adta ki magát.
2026. Február 09. 20:07, hétfő | Helyi
Fellökte egy autós a szabálytalan kerékpárost Tamásiban
Február 6-án, pénteken röviddel kilenc óra előtt Tamásiban történt egy sérüléses baleset.













