Hírek
2015. Szeptember 29. 12:35, kedd |
Helyi
Forrás: fotó: Antli István
Átadták a Miklósvári Erdei Kirándulóhelyet és Tanösvényt
Új szakaszokkal, információs táblákkal és padokkal látták el a tamásiak kedvelt kirándulóhelyét
Arról a szakaszról van szó új köntösben, amit a legtöbben csak „régi tornapálya”-ként hívnak városunkban. – Ez a felújítás egy megalapozása a következő projektünknek, melynek beadása most kezdődik – mondta Gőbölös Péter, a Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt. vezérigazgatója. – Ugyanezen az útvonalon - természetesen az erdő kímélésével - kerékpár és futópályát kívánunk létrehozni a jövőben.
A Miklósvári Parkerdő Tamási és a környék legismertebb kiránduló és pihenőhelye. Biztos vagyok abban, hogy a most avatásra kerülő tanösvény szorosan kapcsolódik, szerves része lesz ennek az egyre inkább komplexé váló turisztikai attrakciónak – emelte ki beszédében Porga Ferenc, Tamási város polgármestere.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 14:30, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 08:00, szerda | Helyi
Tervezett áramszünet lesz Tamási egyes részein
Hálózati karbantartás miatt 2025.12.11-én 8-16 óráig az alábbi helyeken fordulhat elő áramszünet Tamásiban
2025. November 24. 09:40, hétfő | Helyi
Tamási Város Jegyzője Deák Ferenc-díjban részesült
Gulyásné dr. Könye Katalin, Tamási város jegyzője a jogászi hivatás példaszerű és elhivatott gyakorlásának elismeréseként a Deák Ferenc-díj kitüntető jelvényt és plakettet vehette át.
2025. November 21. 08:00, péntek | Helyi
A rendőrök képezték a helyi polgárőröket Tamásiban
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság képzést szervezett a Tolna Vármegyei Polgárőr Szervezetek Szövetsége (TVPSZSZ) felkérése alapján a vármegyében dolgozó polgárőröknek.

