Hírek
2016. Március 29. 09:16, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Akácfákat tulajdonított el három férfi
A Tamási Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt
A rendelkezésre álló adatok alapján az elkövető 2016 februárja és március 14-e közötti időben egy gyönki területről 18 akácfát vágott ki és tulajdonított el. A rendőrök a nyomozás eredményeként egy 30 éves, egy 38 éves és egy 41 éves helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terheltek szabadlábon védekezhetnek. A rendőrök az eltulajdonított akácfák egy részét a házkutatások során megtalálták és lefoglalták. Az ügyben a további eljárást a Tamási Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.

