Városlista
2026. március 20, péntek - Klaudia, Alexandra

Hírek

2017. Február 03. 17:54, péntek | Belföld
Forrás: mti

A Tisza jegén átkelő migránshoz hívtak mentőt a rendőrök

A Tisza jegén átkelő migránshoz hívtak mentőt a rendőrök

A magyar rendőrök a Tisza határfolyami részéről kórházba szállíttattak péntekre virradóra egy magát afgánnak valló férfit - erősítette meg az MTI információját a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Szabó Szilvia tájékoztatása szerint a férfi a folyó jegén kelt át a határon. A vizes ruhában lévő, átfagyott embert a rendőrök a folyóparton találták meg, és mentőt hívtak hozzá. Amíg a mentők megérkeztek, a migránst a rendőrautóba ültették.

A mentők a férfit kórházba szállították, a rendőrség száraz ruhát vitt neki - közölte a százados.

Címkék: jég, mentő, migráns, rendőr, tisza

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása

A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.

2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld

Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri

Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.

2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre

Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.