Hírek
2016. Június 18. 07:00, szombat | Helyi
A Tamási Alapfokú Művészeti Iskola kis képzőművészei az élen végeztek
A négy éves munka és együttműködés meghozta a várva várt eredményét, sikerét.
A X. Vályogházas Konferencia országos rajzpályázatot írt ki a 2016-os évben, ami mint a megnyitón és díjátadón kiderült, időközben nemzetközivé lett, így 160 gyermek pályamunkájából, rajzaiból választották ki a diákokat a nyertesek közé. A népi építészet szabadon választott kategóriájában a tamási tanulók bizonyultak a legjobbaknak: harmadik helyezett lett Csiszár Bence hihetetlenül aprólékos munkájával, második helyen Lukács Milán végzett gyönyörű sorozatával, Kárász Barna Kristóf pedig első helyezést ért el monokróm jellegű képeivel. Tanáruk Illés Orsolya Tünde volt. A „Nád a házam teteje” című gyermekrajzpályázat eredményhirdetésén, Martonvásáron a diákok személyesen vették át díjaikat június 4-én.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:49, csütörtök | Helyi
Orvvadászattal gyanúsítanak egy szakcsi férfit
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 07. 10:26, csütörtök | Helyi
Az Év Tolna Vármegyei Rendvédelmi Alkalmazottja
Nagyné Ferencz Lívia rendvédelmi igazgatási alkalmazott érdemelte ki az elismerő címet Tamásiból.
2026. Május 05. 20:42, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

