Hírek
2019. Július 08. 09:53, hétfő |
Bulvár
Forrás: mti
A Pókember megelőzte a Toy Storyt
A Tom Holland és Jake Gyllenhaal főszereplésével forgatott Pókember: Idegenben című szuperhősfilm átvette a kasszasikerlista vezetését a hétvégén Észak-Amerikában. A második helyet a Toy Story 4. szerezte meg a mozikban.
A Pókember: Idegenben június 26-án debütált az amerikai mozikban, azóta 185,1 millió dollárért (53,4 milliárd forintért) váltottak rá jegyet a nézők, ebből péntektől vasárnapig 93,6 millió (27 milliárd forint) volt a film bevétele. A szuperhősfilmre az elmút 10 napban világszerte 580 millió dollárt (167,4 milliárd forintot) költöttek a nézők.
A Disney Toy Story 4. című animációja, amelyet harmadik hete forgalmaznak Amerikában, újabb 34,3 millió dollárt (10 milliárd forintot) keresett a hétvégén, s ezzel második helyen áll a toplistán.
A harmadik helyet a Universal Yesterday című Beatles-filmje szerezte meg: Danny Boyle rendezésére 10,8 millió dollárért (3,1 milliárd forintért) fogytak a jegyek a hétvégén. A negyedik az Annabelle 3. című horror lett 9,7 millió dollárral (2,8 milliárd forinttal), az ötödik pedig az Aladdin 7,6 millió dollárral (2,2 milliárd forinttal).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
2026. Július 03. 16:00, péntek | Bulvár
Havasi Bertalan: a Védvonal intézkedett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -

