Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2018. Szeptember 27. 18:09, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

A hétvégén kevésbé lesznek hidegek a hajnalok

A hétvégén kevésbé lesznek hidegek a hajnalok

Az elmúlt napokhoz képest a hétvégén kevésbé lesznek hűvösek a hajnalok, de helyenként lehetnek fagypont körüli értékek. Napközben sok lesz a napsütés, a maximumok 15, néhol 20 fok körül alakulnak.

Szombaton csapadékosabb, szelesebb időre van kilátás - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.

Pénteken túlnyomóan derült, napos idő várható, csapadék nem lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet általában plusz 3-8 fok között alakul, a fagyra érzékeny területeken lehet ennél hűvösebb is. A legmagasabb hőmérséklet 19-23 fok között várható.

Szombaton kezdetben szórványosan, délután már csak néhol valószínű eső, zápor. A szél is többfelé megerősödik, elsősorban a Dunántúlon helyenként viharossá fokozódik. A leghidegebb órákban plusz 6-12, napközben 13-19 fok között alakul a hőmérséklet.

Vasárnap többnyire derült vagy gyengén felhős idő várható, délen lehet néhol több a felhő. Csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet plusz 2-8, a maximum 15-19 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: ősz, hajnal, hideg, időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével

Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.

2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források

Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról