Hírek
2016. Május 23. 08:10, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
A hazaérő gyerek zavarta meg a betörőt, akit rendőrkutya keresett
A Tamási Rendőrkapitányság lopás miatt nyomozott ismeretlen tettes ellen. Végül Nolan, a rendőrkutya segített megtalálni a betörőt.
Egy pincehelyi nő tett bejelentést a rendőrségen, mert kedden délelőtt az éppen hazaérkező gyereke megzavart egy ismeretlent, aki a nyitott ablakon mászott a házukba. Az elkövető, amikor észrevette a gyereket, az ablakon kiugrott, majd elmenekült. A tamási rendőrök Nolan nevű nyomkereső kutyája egy pincehelyi házhoz vezette a nyomozókat. A nyomozók előállítottak a házból egy 17 éves fiút, és kihallgatták a lopás miatt. A fiú a betörést beismerte, és szabadlábon védekezhet - írja a police.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 11:11, hétfő | Helyi
Eltűnt Puskás Barnabás, keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/154/2026. kör. számon körözési számon eljárást folytat Puskás Barnabás eltűnése kapcsán.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

